Spotkanie szkoleniowe zapraszające do udziału w konkursie „Palcem po mapie – czyli co smoczyca Magda i Franek Zwisołek mogli zwiedzić w Sułkowicach” realizowanego w ramach projektu Biblioteka Bliżej realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach.

W spotkaniu uczestniczyła grupa starszaków z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Sułkowicach. Na wstępie uczestnicy zapoznali się z regulaminem konkursu oraz wysłuchali kilku informacji o zabytkach naszej Gminy. Następnie dzieci przystąpiły do tworzenia swoich prac plastycznych. W przeprowadzeniu szkolenia pomagali wolontariusze z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach wraz z Panią opiekunką. Pomagali oni również w przygotowaniu dekoracji, materiałów plastycznych oraz podczas wykonywania prac plastycznych dzieci. Współpraca z Wami była i jest dla Nas ogromną przyjemnością.

Wszystko jest możliwe dzięki dofinansowaniu w ramach konkursu BLISKO!! Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

 

Biblioteka Biżej