Szybki Konkurs Zadaniowy 2020

Zapraszamy do udziału i zabawy dzieci w wieku przedszkolnym. Pytania do pobrania poniżej. Wybierz jedno, które chcesz rozwiązać. Oznacz twoim imieniem i numerem zadania w komentarzu pod postem związanym z konkursem na naszym facebooku (link do postaink do posta), tak by inni uczestnicy konkursu wiedzieli, że to pytanie jest już zajęte. Przyślij nam rozwiązanie na naszą skrzynkę pocztową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Konkurs zakończymy po rozwiązaniu wszystkich dziesięciu zadań.

Przypominamy o konieczności pobrania oświadczenia, wypełnieniu i odesłaniu go do nas. Tylko osoby, które wypełnią wszystkie punkty (oświadczenie + odpowiedź) będą brały udział w konkursie.

Pobierz i wypełnij:

[OŚWIADCZENIE - wersja PDF]

 

Wybierz jedno zadanie konkursowe, rozwiąż i wyślij do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[ZADANIA KONKURSOWE - wersja PDF]

 


Regulamin Konkursu:

- pobierz z naszej strony internetowej oświadczenie, wypełnij i odeślij na nasz adres mailowy razem z odpowiedzią na zadanie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

- pobierz zadania, wybierz jedno, (oznacz twoim imieniem i numerem zadania w komentarzu pod postem związanym z konkursem na naszym facebook-u) rozwiąż je i wyślij do nas swoją odpowiedź (prace plastyczne w postaci zdjęcia lub skanu).

- każde zadanie jest premiowane nagrodą, liczy się szybkość, kto pierwszy ten wygrywa.

- uczestnik może wziąć udział w konkursie wybierając tylko jedno zadanie, kolejne zadania rozwiązane przez tego samego uczestnika nie będą premiowane nagrodą.

W konkursie przewidziano 10 nagród, dla pierwszych dziesięciu osób.
O sposobie przekazania nagród poinformujemy zwycięzców w mailu zwrotnym.

 

konkurs25112020