Uroczyste rozdanie nagród w konkursie "Palcem po mapie czyli co smoczyca Magda i Franek Zwisołek mogli zwiedzić w Sułkowicach"

23 maja odbyło się rozdanie nagród w konkursie plastycznym. Punktualnie o godz. 13.30 w wypełnionej po brzegi Izbie Tradycji po krótkim przywitaniu i prezentacji nastąpiło rozdanie nagród. Nagrody wręczyli: Zastępca Burmistrza Gminy Sułkowice Pan Dariusz Melerowicz, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach Pani Agnieszka Kazanecka-Bylica, Członek Jury Konkursowego Pani Mieczysława Żak. Po rozdaniu nagród na naszych gości czekał słodki poczęstunek.

Konkurs plastyczny ,,Palcem po mapie – czyli co smoczyca Magda i Franek Zwisołek mogli zwiedzić w Sułkowicach” rozstrzygnięty!!!
Po burzliwych obradach komisji konkursowej przyznano po trzy miejsca w każdej kategorii oraz wyróżnienia.

Oto laureaci:

Odwiedziny dzieci z Przedszkola nr 2 w Sułkowicach

W dniu 29 kwietnia 2022 roku odbyło się kolejne spotkanie szkoleniowe zapraszające do udziału w konkursie „Palcem po mapie – czyli co smoczyca Magda i Franek Zwisołek mogli zwiedzić w Sułkowicach” realizowanego w ramach projektu Biblioteka Bliżej realizowanego przez Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach. Dzieci wysłuchały informacji odnośnie regulaminu oraz przypomniały sobie historię bohaterów konkursu.

28 kwietnia Spotkanie szkoleniowe zapraszające do udziału w konkursie „Palcem po mapie – czyli co smoczyca Magda i Franek Zwisołek mogli zwiedzić w Sułkowicach” realizowanego w ramach projektu Biblioteka Bliżej realizowanego przez Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach.

Spotkanie szkoleniowe zapraszające do udziału w konkursie „Palcem po mapie – czyli co smoczyca Magda i Franek Zwisołek mogli zwiedzić w Sułkowicach” realizowanego w ramach projektu Biblioteka Bliżej realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach.

Konkurs | Palcem po mapie – czyli co smoczyca Magda i Franek Zwisołek mogli zwiedzić w Sułkowicach

Gminna Biblioteka Publiczna im. ks. Józefa Sadzika w Sułkowicach zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pt. „Palcem po mapie – czyli co smoczyca Magda i Franek Zwisołek mogli zwiedzić w Sułkowicach”. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 6, 7 lat, młodzieży młodszej w wieku 8-12 lat oraz osób niepełnosprawnych z obszaru Gminy Sułkowice.

Zapraszamy do udziału w konkursie świątecznym. Do wygrania świeżutkie egzemplarze nowej książki o przygodach Nietoperza Franka, które znajdują się wśród nagród. Oświadczenia do pobrania poniżej plakatu.

Konkurs "Niezwykłe legendy sułkowickie" - rozstrzygnięty

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Cieszymy się, że tak licznie wzięliście w nim udział. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Specjalne podziękowania dla klasy II a wraz z Panią wychowawczynią Danutą Kostowal-Suwaj za zaangażowanie w organizowany przez bibliotekę konkurs. Nagrody można odebrać w bibliotece w godzinach otwarcia.
Wyniki konkursu:

Szybki Konkurs Zadaniowy 2020

Zapraszamy do udziału i zabawy dzieci w wieku przedszkolnym. Pytania do pobrania poniżej. Wybierz jedno, które chcesz rozwiązać. Oznacz twoim imieniem i numerem zadania w komentarzu pod postem związanym z konkursem na naszym facebooku (link do postaink do posta), tak by inni uczestnicy konkursu wiedzieli, że to pytanie jest już zajęte. Przyślij nam rozwiązanie na naszą skrzynkę pocztową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Konkurs zakończymy po rozwiązaniu wszystkich dziesięciu zadań.

I edycja konkursu dla czytelników bibliotek w woj. małopolskim
„Z jakim Pisarzem lub Pisarką wyruszylibyście w trasę i dlaczego?"

Drodzy Czytelnicy, drogie Czytelniczki!
Czy zdarzyło się Wam pokonywać wyjątkowo długą trasę i z pomocą książek zwalczać nudę? Jeśli tak, wyobraźcie sobie, że trasa jest naprawdę bardzo długa, a Wy nie możecie oderwać oczu od drogi. Tak właśnie większość czasu spędzają osoby pracujące w transporcie, zwłaszcza przewoźnicy – w trasie (często liczonej w tysiącach kilometrów!), zdani na radio i audiobooki. Idealnie byłoby, gdyby zamiast audiobooków w trasę można było zabrać Pisarza lub Pisarkę i długie godziny w drodze poświęcić na dyskusje o losach bohaterów Macie pomysł, kogo Wy zabralibyście ze sobą? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w konkursie!

Konkurs Moja Biblioteka – rozstrzygnięty

Kochane dzieci, uczestnicy organizowanego przez nasza bibliotekę konkursu z okazji waszego święta przypadającego na 1 czerwca. Bardzo dziękujemy za nadesłane prace. Wszystkie nam się podobały. Dziękujemy Ani, Antoninie, Emilce, Hubertowi, Lidii, Madzi, Mateuszowi, Maksiowi B., Maksiowi K., Mikołajkowi, Nadii, Ninie, Wiktorkowi i Nikodemowi. Poniżej prezentujemy wszystkie prace. Rodzicom dziękujemy za wsparcie młodych artystów. O nagrodach poinformujemy uczestników mailowo. Nagrody będzie można odebrać w naszej bibliotece w godzinach jej pracy.

Rozstrzygnięcie konkursu "Czytelnicy, czytelnikom"

Wciąż trwa XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, dlatego postanowiliśmy w tym szczególnym czasie podzielić się informacją o rozstrzygnięciu konkursu „Czytelnicy, czytelnikom" na recenzję książek, który został ogłoszony podczas trwającej pandemii. Nagrodzonych powiadomimy mailowo. Niestety nie jest możliwe uroczyste wręczenie nagród dlatego prosimy osoby, które otrzymają mail z informacją o odbiór osobisty w bibliotece. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

„Czytelnicy –czytelnikom” konkurs na recenzję książki zakończony

Konkurs na recenzję książki organizowany przez naszą bibliotekę został zakończony. Bardzo serdecznie dziękujemy za nadesłane prace. Na uczestników czekają nagrody książkowe. Wyniki zostaną ogłoszone na początku maja, po ocenie prac przez jury. Zapraszamy do śledzenia informacji na naszej stronie internetowej.

„Czytelnicy – czytelnikom” konkurs na recenzję książki

Gminna Biblioteka Publiczna im. ks. Józefa Sadzika w Sułkowicach wraz z filiami w Rudniku i Harbutowicach ogłasza konkurs na recenzję książki pt. „Czytelnicy – czytelnikom".
#zostanwdomu i weź udział w konkursie „Czytelnicy – czytelnikom". Obecny czas to dla wielu z nas okazja do przeczytania ciekawej książki. Wszystkich, którzy na taką trafili, zachęcamy do napisania recenzji i przesłania jej drogą mailową na adres Gminnej Biblioteki Publicznej w Sułkowicach. Termin nadsyłania prac: 19.03 – 20.04.2020 r. Szczegóły konkursu na plakacie i w regulaminie dostępnym na stronie internetowej Biblioteki. #zostanwdomu i pisz recenzję! Zachęcamy!