Pomoc

 

W katalogu elektronicznym Gminnej  Biblioteki Publicznej im. ks. Józefa Sadzika w Sułkowicach znajdują się opisy wszystkich książek, czasopism, dokumentów audiowizualnych i elektronicznych zgromadzonych w bibliotece oraz opisy artykułów z prenumerowanych czasopism.

W związku z aktualizacją systemu komputerowego i nowymi opcjami w katalogu OPAC, informujemy, iż NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAMAWIANIA KSIĄŻEK ONLINE oraz logowania się w "Profilu użytkownika".

 

Prosimy o zapoznanie się z treścią zakładek  "Pomoc"

lub z Instrukcją wyszukiwania przed rozpoczęciem wyszukiwania.

 

Informacje z katalogu on-line są przesyłane z zewnętrznego serwera - może to zająć kilka sekund w zależności od rodzaju łącza jakim dysponujesz. Prosimy o cierpliwość.

 

Poczekaj chwilę

 

Jeśli wyskakuje błąd serwera lub podgląd nie ładuje się w widoku znaczy to, że baza katalogu on-line jest aktualnie niedostępna lub aktualnie przeprowadzane są prace konserwacyjne. W tej sytuacji zapraszamy niebawem. Jeśli sytuacja powtarza się przez dłuższy czas i nie możesz skorzystac z katalogu on-line daj nam znać pisząc na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.