Email

Dyskwalifikacja – T. Paleczny

Dyskwalifikacja
T. Paleczny

 

Odwieczna walka i chęć posiadania ogromnej władzy w świecie mafijnym to główny motyw powieści. W życiu Piotra Miłta, pseudonim „Jaro”, istotne są tylko dwie sprawy – córka Ewa i jedyne w Europie, warte fortunę żółte bmw. Piotr oprócz tego, że jest biznesmanem jest również gangsterem, szefem grupy krakowskiej. W jego firmach prane są pieniądze, zaangażowany jest również w handel narkotykami i zarządzanie agencjami towarzyskimi. Zyski przelewa na zagraniczne konta, gdyż zmęczony nadzorowaniem prężnie rozwijającego się syndykatu pragnie wyjechać za granicę i zacząć korzystać z życia.

Niestety jedna z bardziej zaufanych mu osób robi za jego plecami wszystko by go zlikwidować. Sytuacja komplikuje się, kiedy pewnego dnia wraca do domu i zastaje w nim trzech członków Komanda „Z”, grupa Dzidka, czyli jednostkę Organizacji z Otwocka (płatnych zabójców). Udaje mu się ich unieszkodliwić, ale jego córka zostaje porwana. Piotr opracowuje plan, by ją odbić. Będzie się działo - ostro i krwiście. Czy Piotrowi uda się rozwiązać zagadkę kto i dlaczego chce go zabić?
Szybka akcja, porachunki gangów, klimaty mafijne i śmiałe sceny erotyczne – te typowo męskie klimaty odnajdziecie w książce.

Recenzje przygotowała Anna Gatlik
Zakup nowości „Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.

 

Dyskwalifikacja – T. Paleczny