Rozstrzygnięcie konkursu "Czytelnicy, czytelnikom"
wtorek, 12 maja 2020 08:28

Wciąż trwa XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, dlatego postanowiliśmy w tym szczególnym czasie podzielić się informacją o rozstrzygnięciu konkursu „Czytelnicy, czytelnikom" na recenzję książek, który został ogłoszony podczas trwającej pandemii. Nagrodzonych powiadomimy mailowo. Niestety nie jest możliwe uroczyste wręczenie nagród dlatego prosimy osoby, które otrzymają mail z informacją o odbiór osobisty w bibliotece. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Drodzy czytelnicy, pomimo tego, że biblioteka działa w systemie wewnętrznym swoje działania kieruje w waszą stronę. Nie zapominamy o was i już nie możemy doczekać się 14 maja 2020, kiedy to (z zachowaniem rygorów bezpieczeństwa) będziecie mogli nas odwiedzić i wypożyczyć książki. W czasie tego swoistego odosobnienia biblioteka wzbogaciła się o nowe tytuły. Dlatego tym bardziej miło nam, was na nowo zaprosić. Prosimy pamiętajcie, że wciąż jest duże ryzyko. Chcemy by nasi czytelnicy i pracownicy byli bezpieczni. Prosimy zatem by stosować się do poleceń pracowników biblioteki, zachować szczególną ostrożność i środki ochrony osobistej oraz wyrozumiałość i cierpliwość.