XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek
czwartek, 07 maja 2020 13:29

Informator GBP w Sułkowicach

Z okazji rozpoczynającego się dzisiaj XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, wyjątkowego święta biblioteki i bibliotekarzy, zachęcamy do przypomnienia sobie tego, co działo się u nas w zeszłym roku. Pomoże w tym Państwu przygotowany przez nas informator.

Ukazuje on, jak bogata i różnorodna była oferta naszej placówki, skierowana do czytelników w ubiegłym roku i jak wiele osób skorzystało z różnorodnych form zajęć odbywających się w bibliotece i filiach. W informatorze przedstawiliśmy również plany na 2020 rok. Niektóre z nich - wymagające bezpośredniego kontaktu - będziemy realizować w terminie późniejszym ze względu na sytuację epidemiologiczną, ale równocześnie ten trudny czas zmotywował nas do przygotowania wielu nowych, ciekawych propozycji dostępnych drogą elektroniczną. Ich popularność przekonała nas, że warto je będzie kontynuować także po ustąpieniu pandemii. Podobny informator powstanie za rok i mamy nadzieję, że będzie równie bogaty w wydarzenia, do udziału w których już dziś Państwa zapraszamy.

Małgorzata Dzidek

Informator  2019 - GBP w Sułkowicach