Wycieczki z klasą - Jest Polska - lekcja online

Prezentujemy zdjęcia i lekcję online z przygotowań do 102 rocznicy „Odzyskania niepodległości”. W ramach projektu „Wycieczki z klasą”, który biblioteka realizuje z SP nr 1 w Sułkowicach nagrany został film pt. „Jest Polska”. Również klasa II a wraz z Panią wychowawczynią Danutą Kostowal-Suwaj zakończyła już przygotowania. Czekamy na fotorelację z lekcji. Cieszymy się, że wspólnie chociaż nietypowo możemy przeżywać tak ważne dla Polski wydarzenia.

"Jest Polska" to filmik, który powstał jako materiał do zajęć z okazji 102 Rocznicy Odzyskania Niepodległości dla klasy 2 A w ramach projektu "Wycieczki z klasą" realizowanego przez Naszą Bibliotekę ze Szkołą Podstawową nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach. Jutro o godz. 10.00 fotorelacja z przeprowadzonych zajęć, a także film do obejrzenia którego zachęcamy wszystkich tych, którzy są ciekawi jak wyglądało życie w Sułkowickiej wsi w okresie zaborów. Mamy nadzieję, że spodoba wam się efekt nasze współpracy z uczniami klasy 2 A wraz z wychowawczynią Panią Danutą Kostowal-Suwaj. Zapraszamy!