Sułkowicka przygoda smoczycy Magdy i detektywa Adasia
wtorek, 31 marca 2020 07:37

sulkowickaprzygoda

Drogie dzieci, specjalnie dla Was Biblioteka przygotowała tę małą książeczkę z przygodami smoczycy Magdy i detektywa Adasia. To krótkie opowiadanie zabierze Was w wirtualny spacer po Sułkowicach i zaprosi do przeżycia przygody z ciekawymi zwrotami akcji. Do opowiadania dołączone są również zadania, które mamy nadzieję umilą Wam czas kwarantanny.

Kochani uczniowie, jak myślicie, czy Magda odwiedzi jeszcze Sułkowice? Które miejsca mogłaby jeszcze zobaczyć? Czy detektyw Adaś znowu będzie musiał ratować swoją przyjaciółkę? A może pojawią się nowi bohaterowie? To wszystko okaże się niebawem.

Darmowa wersja do pobrania poniżej.

Zapraszamy do pobrania książeczki!
[POBIERZ PLIK PDF]

W celu pobrania bezpośrednio pliku pdf prosimy kliknąć prawym klawiszem myszy w link, a z rozwiniętej listy wybrać opcję - "Zapisz link jako..."

Gminna Biblioteka Publiczna składa bardzo serdeczne podziękowania pani Marii Ziółkowskiej za pomoc w przygotowaniu i korekcie tekstu „Sułkowicka przygoda smoczycy Magdy i detektywa Adasia – Zagubiona mapa, tajemnicze miejsca, pyszne kanapki".