Podsumowanie akcji „Czytanie łączy pokolenia”
sobota, 25 stycznia 2020 20:20

Podsumowanie akcji "Czytanie łączy pokolenia"

W sobotę 25 stycznia odbyło się podsumowanie akcji pt. „Czytanie łączy pokolenia" organizowane w ramach projektu „Międzypokoleniowa Inicjatywa Kulturalno-Samokształceniowa" przez Grupę Środowiskową Stowarzyszenia Kolonia we współpracy z naszą biblioteką. Zajęcia trwające prawie rok, z przerwą wakacyjną odbywały się w trzecią sobotę miesiąca od godziny 10.00.

W zajęciach uczestniczyły dzieci przedszkolne oraz uczniowie z klas od I do III Szkoły Podstawowej. Prowadzone były w dwóch częściach, pierwsza polegała na wspólnym czytaniu książek przez zaproszonych gości, w części drugiej prowadzone były zajęcia edukacyjne i artystyczne dla dzieci. Bardzo cieszy nas fakt, że akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a co miesięczne spotkania były wpisane w kalendarz rodziców lub opiekunów dzieci. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację spotkań.