„Jedyneczki” z wizytą w bibliotece
środa, 11 grudnia 2019 20:44

IMG 5781

Dzieci z Przedszkola nr 1 wraz ze swoją wychowawczynią Panią Jolantą Profic przybyły na swoją pierwszą wizytę do biblioteki publicznej.  Pani bibliotekarka Ania oprowadziła naszych małych gości po bibliotece. Opowiedziała o tym, co należy zrobić żeby zostać naszym czytelnikiem, mówiła o pracy bibliotekarza i zachęcała dzieci do słuchania czytanych książek, a z biegiem lat do samodzielnego ich czytania.  Dzieci bardzo chętnie odpowiadały na pytania pani Ani. Miały też dla pracowników miłą niespodziankę – przygotowały „Księgę swoich imion”, którą podarowały bibliotece na pamiątkę.  Mamy nadzieję, że udało nam się zachęcić do korzystania z naszej biblioteki i już nie długo zobaczymy się znowu. Serdecznie zapraszamy.