Letnie spotkania w bibliotece
wtorek, 25 lipca 2017 16:21

DSC5350

W dniach 17 i 19 lipca w ramach „Letnich spotkań w bibliotece” zorganizowanych przez nasza bibliotekę wspólnie ze Świetlicą Środowiskową w Sułkowicach oraz Muzeum Niepodległości w Myślenicach, odbyły się warsztaty aktorskie prowadzone przez Panią Dorotę Ruśkowską – Dyrektora „Teatru w stodole”. W zajęciach wzięło udział 55 osób uczestników „Akcji Lato”. Tematyka warsztatów aktorskich obejmowała podstawowe wiadomości o teatrze. Na podstawie wiersza Wandy Chotomskiej „Makaron” pracowano nad interpretacją tekstu, właściwą dykcją, wyrażaniem emocji. Zajęcia prowadzone były w sposób ciekawy i przyniosły uczestnikom wiele śmiechu i radości. Organizatorzy serdecznie dziękują Pani Dorocie Ruśkowskiej za nie odpłatne przeprowadzenia zajęć.