Biblioteka na jarmarku „Sułkowicka jesień”
sobota, 13 września 2014 07:26

Jarmark „Sułkowicka jesień" jest okazją do zaprezentowania swojej działalności przez stowarzyszenia, organizacje i instytucje działające na terenie nie tylko naszej gminy. Jest okazją do spotkania twórców ludowych, rzeźbiarzy a także osób które prowadzą działalność kowalską, tak bardzo związaną z naszą lokalną tradycją.

Z tej formy promocji korzysta już od lat nasza biblioteka. W tym roku na naszym stoisku oprócz propozycji książkowych na jesień, a także wydawnictw biblioteki takich jak: „Miedzy wierszami"- poezja Władysława Kuchty, „Na ścieżkach sułkowickiej ziemi. Kapliczki", „Ks. dr Józef Sadzik – patron biblioteki" zaprezentowane zostały hafty Ewy Kozik, malarstwo Aleksandra Kozika oraz rzeźby Stanisława Ruska.