Klubu Miłośników Literatury - zapraszamy na spotkanie
wtorek, 09 września 2014 20:31

klubgbp2014

„Z książkami jest tak jak z ludźmi:
bardzo niewielu ma dla nas ogromne znaczenie.

Reszta po prostu ginie w tłumie"
(Wolter)

Każdy wie, jak ważne jest, by nie zagubić w tłumie tego, co dla nas najwartościowsze. W natłoku zdarzeń, w tłumie odnaleźć to wszystko, co pozwala nam żyć i rozwijać się.

Podobnie jest z książką.

W dobie, kiedy półki uginają się pod ciężarem różnych wydawnictw powstaje pytanie:

- jak odnaleźć te najcenniejsze, wnoszące w nasze życie wartości nieprzemijające, kształtujące naszą osobowość?
Może warto porozmawiać o tym, o naszych oczekiwaniach, podzielić się wrażeniami z tego, co już przeczytaliśmy, posłuchać co chcą przekazać nam inni.

ZAPRASZAMY WIĘC DO NAS.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA
im. ks. Józefa Sadzika w Sułkowicach Zaprasza czytelników zarówno małych jak i dużych do udziału w spotkaniach powstającego
Klubu Miłośników Literatury

Celem naszego klubu jest stworzenie warunków do wymiany opinii na temat czytanej przez Państwa literatury, ciekawych pozycji zarówno spośród ukazujących się na rynku nowości wydawniczych, jak też tych znanych, lubianych a czasami zapomnianych już książek.
Planujemy spotkania raz w miesiącu w grupach wiekowych w siedzibie GBP w Sułkowicach. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapisywanie się w godzinach pracy biblioteki. Spotkanie organizacyjne odbędzie się na początku października.