Wystawa poplenerowa "Na ścieżkach sułkowickiej ziemi. Inspiracje."

Wernisaż

Serdecznie zapraszamy na wystawę poplenerową „Na ścieżkach sułkowickiej ziemi. Inspiracje.”. Wystawa jest efektem pleneru malarskiego zorganizowanego przez naszą bibliotekę z inicjatywy Jana Sochy – nauczyciela tutejszego gimnazjum.

W założeniu chcieliśmy zachęcić do twórczego działania nie nadając konkretnego tematu naszym artystom, ale  pozostawiając to ich wyobraźni i talentowi. Obrazy powstałe podczas pleneru  nie ograniczają się do pejzaży Sułkowic,   dlatego cechuje je różnorodność tematyczna i różne techniki wykonania.  W naszym plenerze wzięli udział twórcy w różnym wieku.  Uczestnikami pleneru byli : Bochenek Urszula, Ciężkowska Elżbieta, Francuziak Adrian, Francuziak Aleksandra, Frączek Martyna, Garbień Emilia, Hebda Natalia, Kosek Ewelina, Krasek Wioletta, Nykiel Angelika, Piechota Karolina, Skorut Agnieszka, Turek Klaudia. Wystawę można oglądać do końca marca.