Za horyzont - Tomasz Kieres

Zarezerwuj!

Można by rzec klasyka gatunku – dwa różne od siebie światy, spotykają się i zaczynają darzyć uczuciem. Świat filmu - a w nim Iga – piękna i sławna aktorka żyjąca w blasku fleszy, relacjonująca swoje życie na Instagramie. Nauczyciel Adam- spokojny i wrażliwy idealista, ceni szczerość, chroni swoją prywatność. Ich drogi spotykają się gdy scenariusz napisany przez Adama ma stać się podstawą serialu. Główną w nim rolę oczywiście grać ma Iga. Dziewczyna chce zakończyć swój rozrywkowy związek, skupić na karierze. Pragnie spokoju i wewnętrznego porządku.

Na planie Iga czuje się jak ryba w wodzie dla Adama wszystko w show biznesie jest nowe, obce – czy znajdą wspólny język? Czy połączy ich wielkie i co najważniejsze trwałe uczucie?
Poprzez spokojnie płynącą akcje poznajemy bohaterów, ich przeszłość, otoczenie, przyjaciół. Historia nie tylko o szukaniu miłości, siebie nawzajem i realizacji marzeń. Jest to też historia pełna życiowych zawirowań, skłania do zatrzymania i zastanowienia co jest w życiu najważniejsze.