Punkt biblioteczny w Krzywaczce

Punkt biblioteczny w Krzywaczce znajduje się w Centrum Kultury w Krzywaczce. Posiadany w Punkcie księgozbiór jest częścią zbiorów Gminnej Biblioteki Publicznej im. ks. Józefa Sadzika w Sułkowicach. Posiadamy bogaty wybór literatury dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży.

Zapraszamy w: Poniedziałek 13.30 – 18.30, Czwartek 8.30 – 13.30.

Filia w Harbutowicach

Filia w Harbutowicach działa w tutejszym Centrum Kultury. W ofercie biblioteki, każdy może znaleźć coś dla siebie. Posiadamy bogaty wybór literatury dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Księgozbiór systematycznie uzupełniany jest o nowości wydawnicze dla wszystkich grup naszych czytelników od najmłodszych po seniorów. Dobra lokalizacja Filii w Harbutowicach daje łatwiejszą możliwość organizacji spotkań autorskich, imprez dla dzieci i młodzieży a także imprez integracyjnych.

Zapraszamy w: Poniedziałek 15.00 – 18.00, Środa 15.00 – 18.00, Piątek 14.00 – 18.00.

Filia w Rudniku zaprasza do korzystania ze swoich zbiorów. W ofercie bogaty wybór literatury dla dorosłych, a także dla dzieci i młodzieży. Filia biblioteki mieści się w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudniku. W miarę posiadanych środków finansowych kupowane są nowości wydawnicze.

Zapraszamy do korzystania we wtorki i piątki, w godzinach wtorek od 8.30 do 13.30 oraz piątek od 13.30 do 18.30.