Dawna architektura Sułkowic na spotkaniu Kowadła

Dawna architektura Sułkowic, spotkanie w Izbie Tradycji. Dzisiaj o godz. 17.00 odbyło się spotkanie zorganizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Sułkowic "Kowadło" oraz Gminna Biblioteka Publiczna im. ks. Józefa Sadzika w Sułkowicach. W wypełnionej po brzegi sali swoją prelekcję poświęconą "Dawnej architekturze Sułkowic" przedstawił Pan Jan Magiera. Wykład podzielony był na trzy części.

Dotyczył architektury sakralnej, mieszkalnej i technicznej. W prezentacji przedstawione zostały rysunki autora oraz unikatowe zdjęcia. Swoją obecnością zaszczycili nas m.in.: Pan Artur - Grabczyk Burmistrz Gminy Sułkowice, Pan Waldemar Wolski - Przewodniczący Rady Miejskiej wraz z radnymi, Pani Aleksandra Korpal - Radna Powiatu Myślenickiego, liczna grupa członków KLUB Senior+ w gminie Sułkowice oraz mieszkańcy. Po prelekcji był również czas na tradycyjne ciastko oraz rozmowy nie tylko o architekturze.