Wakacyjne „Sułkowickie śtupanie”

Wakacje już minęły, a był to idealny czas na to aby wziąć udział w grze terenowej „Sułkowickie śtupanie” opracowanej przez Gminę Sułkowice we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną. Z tej ciekawej formy rozrywki bardzo chętnie korzystali zarówno mali jak i duzi. Dla młodszych chodziarzy przygotowana była krótsza trasa pozwalająca poznać historię najbardziej znanych sułkowickich zabytków. Trasa dłuższa wymagała więcej czasu, a przejście jej było doskonałą okazją na spędzenie np. niedzielnego popołudnia.

Gra terenowa „Sułkowickie śtupanie” cieszyła się bardzo dużą popularnością. Chcąc zachęcić większą grupę do odkrywania ciekawych miejsc, biblioteka zorganizowała konkurs. Dla pierwszych dziesięciu uczestników zabawy, którzy udokumentowali poprzez fotografię przejście trasy i rozwiązali hasło czekała nagroda – gra planszowa „Opowieści ziemi sułkowickiej”, opracowana przez TPS „Kowadło”.
Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie gratulujemy. Tych, którzy nie wzięli jeszcze udziału w „Sułkowickim śtupaniu” serdecznie zapraszamy na szlak przygody, gra terenowa cały czas jest dostępna do pobrania w wersji elektronicznej na stronie gminy.