18 marca 2022 bardzo miło było nam gościć dzieci z Przedszkola nr 2 w Sułkowicach. Dwie grupy z sympatycznymi Paniami wychowawczyniami wzięły udział w zajęciach z teatrzykiem Kamishibai. Spotkanie było także okazją do zachęcenia dzieci do korzystania z naszej Biblioteki. W środę spotkanie z kolejnymi grupami. Już nie możemy się doczekać.

23 marca 2022 roku, w środowe przedpołudnie gościliśmy kolejne grupy dzieci z Przedszkola nr 2 w Sułkowicach. Miały one okazję wysłuchać bajki o " Czerwonym Kapturku" w formie teatrzyku oraz legendy przeczytanej w sposób tradycyjny. Przedszkolaki poznały różnice między bajką i legendą. Brały udział w "teście" uważnego słuchania oraz prostej zabawie "kalambury".