Miło nam poinformować, że kolejny mieszkaniec naszej gminy wydał książkę. Tym razem jest to publikacja z gatunku fantastyki. My ze swojej strony podpowiadamy, że książkę można nabyć w księgarniach internetowych oraz na allegro.
Co skłoniło autora do napisania książki?
Dlaczego warto ją przeczytać?

Niech zachętą do sięgnięcia po tą książkę będą słowa samego autora:
"Talent do pisania odkryłem w zasadzie przypadkiem. Postanowiłem napisać krótką historyjkę na pewien określony temat. Założenie miałem, że pewnie będzie to słaba praca, ale mimo to spróbowałem zrobić - bo czemu by nie. Okazało się jednak, że ludziom się to podobało. Zachęcony nieoczekiwanym powodzeniem spróbowałem napisać kolejną pracę. Również z udanym skutkiem.
Mając już narzędzie w postaci pisania postanowiłem zrobić coś większego. Napisać opowiadania tworzące jedno uniwersum gdzie każda historia jest niczym fragment układanki. Całość na wielką skalę. Postanowiłem stworzyć swój własny świat wraz z własnymi postaciami i wydarzeniami.
"Wojna o wymiary Tom 1" to zaledwie początek. Ilość postaci, miejsc, wymiarów, cała skala uniwersum jest ogromna. (Obecnie pisany jest tom 2).
Książka oferuje prosty i przyjemny styl, który przyjemnie się czyta, a zarazem głębsze tło wszystkiego co się tam dzieje. Moim celem jest pokazanie czytelnikowi swojego świata i pozwolenie mu przeżywać przygody w najciekawszych i ważnych wydarzeniach.
Zachęcam was do sprawdzenia i nawet i zakupienia, gdyż każdy zakup pomaga mi w dalszym tworzeniu - nie tylko finansowo, ale głównie mentalnie i motywacyjnie. O wiele lepiej mi się piszę, ze świadomością, że ludziom się to podoba.
Pozdrawiam. Albert."

W naszej bibliotece można ją wypożyczyć, jest również dostępna w księgarniach internetowych.