Nowości książkowe z Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0

W tym roku z otrzymanego dofinasowania w wysokości 6000 zł oraz z wkładu własnego w tej samej wysokości, Gminna Biblioteka Publiczna im. ks. J. Sadzika w Sułkowicach zakupiła nowości książowe do siedziby głównej oraz filii i punktu. Są to publikacje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z zakupionymi nowościami książkowymi. Zachęcamy do wypożyczania!

Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025"
Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0